DONGEN - Gemeente Dongen heeft door een 'menselijke fout' negen ton extra nodig voor de nieuwbouw van de Biezenkring. De 252 vierkante meters voor de kinderopvang zijn namelijk niet meegenomen in de berekeningen, waardoor een te laag krediet is aangevraagd aan de gemeenteraad.
Het College gaat opnieuw naar de raad om de 900.000 euro aan te vragen. Het College heeft aangegeven dat het misschien met minder dan negen ton kan. Ze gaan namelijk kijken of bepaalde zaken uit het Plan van Eisen efficiënter kunnen worden uitgevoerd.
Door een periodieke controle werd de fout ontdekt. Dit komt door de snelheid en druk waarmee gewerkt werd. De fout levert volgens het College nauwelijks vertraging op. In schooljaar 2027/2028 moeten de eerste leerlingen in het nieuwe gebouw trekken.