Cursus Portret Boetseren 3D

WAALWIJK – Binnenkort start bij Kunstencentrum Waalwijk een nieuwe cursus Portret Boetseren met docent Loes van der Pluijm. In 10 lessen leer je hoe je een 3D portret maakt van klei. Constructie van opbouw, anatomie, verhoudingen, manieren van boetseren, kenmerken van de kop, het leren kijken, het uithollen van een beeld. Alles komt aan bod!

De docent begeleidt je op je eigen niveau. Daarom is de cursus geschikt voor beginners als mensen die al bekend zijn met het werken met klei. Je zult zien dat met de tips die je krijgt van de docent al vrij snel tot een heel aardig portret weet te komen.

De lessen zijn op donderdagochtend van 9.30 tot 12.00 uur. Inschrijven voor de cursus kan op www.kunstencentrumwaalwijk.nl